Odkryj drugą stronę a poznasz to co nieznane

Zufaj profesjonaliście i dowiedz się co o Twoim problemie mówią karty

„Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem. ”
Paulo Coelho

Wróżenie z kart

Jeżeli znalazłeś się na tej stronie to zapewne chcesz pewnego rodzaju pomocy która dotyczyć będzie określonej sfery twojego życia.  Często pytania, które do mnie wysyłacie dotyczą: miłości, finansów, zdrady, firmy, pracy, umów itd… Ilość tematów i pytań jest nieograniczona i może dotyczyć dosłownie każdego aspektu twojego życia. Oczywiście jeżeli do pytania podchodzicie poważnie.

Powiem szczerze na pytania w formie „żartu” lub mogące stanowić zagożenie dla innej osoby nie odpowiadam. Wpłacone pienądze zwracam i nie podejmuje się analizy żadnego rozkładu.

Wróżenie to nie zabawa a szczególnie przy kartach Tarota, Lenormand i Runicznych należy być bardzo ostrożnym.  W trakcie analizy rozkładu zawsze jestem bezstronny i obiektywny. Niczego nie ukrywam i opisuję odpowiedź zgodnie z moją interpretacją. W odpowiedziach nigdy nie podaję własnych osądów oraz nie oceniam postępowań. Jednak gdy w kartach pojawi sie ostrzeżenie czy przestroga oczywiście o niej wspominam, jednak tylko wtedy gdy karty na to jasno i wyraźnie wskazują.

 

Tarot & Lenormand & Runy

Miłość, Zdrada, Rozstanie

Ten temat cały czas przejawia się w moich odpowiedziach. Tzw. temat rzeka…  Więc wiedź, że jeżeli chcesz zapytać o tą sferę  – to nie miej żadnych oporów. Relacje partnerskie są ważną częścią naszego życia i należy je pielęgnować tak, aby pozytywna harmonia Twojego związku korzystnie oddziaływała na całą rodzinę.  Oczywiście dotyczy to również rozstań czy nawet zdrady. Sprawdź teraz na co zwrócić uwagę w przyszłym czy obecnym związku. Sprawdź co mówią karty.

Praca, Firma, Finanse

Tutaj ilość pytań też jest ogromna. Oczywiście sfera finansów to również bardzo ważna część naszej teraźniejszości bo każdy chce mieć godne i dostatnie życie. Ale jednak jak pewnie wiecie często pojawiają się problemy niespodziewane a nawet niewiarygodne. Nawet krótki okres czasu może zaważyć na naszej przyszłości finansowej. Zła decyzja, zła umowa, zmiana pracy. Często wynikłe problemy są wypadkową naszych nieprzemyślanych decyzji.  Dlatego jeżeli masz wątpliwości możesz dowiedzieć się co karty chcą Ci powiedzieć w zaistniałej sytuacji.

Rodzina, Zdrowie

Jak już pisałem ilość pytań jest nieograniczona. Jeżeli martwi cię sytuacja osoby z bliskiej rodziny – praca, związek, zdrowie, finanse itp… możesz też zapytać kart. Ważne jest aby pytanie było szczere i wyrażone w dobrej wierze. Pamiętaj, że złe intencje powracają do Ciebie w potrójnej mocy. Również możesz pytać o problemy zdrowotne. Jednak tutaj zawsze nalegam – i to jest jedyne co dodaję od siebie – na kontakt z lekarzem. Nie bawmy się w szarlatanerię bo zdrowie mamy jedno. Karty podpowiedzą jedynie na co możemy zwrócić uwagę ale decyzję pozostawią zawsze tobie.

Jedno pytanie na rozkład z 3 kart Tarota lub Lenormand

W mojej ponad 15 letniej praktyce wykonałem już tysiące interpretacji rozkładów z kart. Sam zaczynam dzień od rozkładu „co mnie właściwie dzisiaj czeka”. Muszę  Ci powiedzieć, że sprawdzając prognozę na koniec dnia średnia sprawdzalność to 99,7%. Dopowiem, że jestem bardzo surowy w ocenie.

Dlatego oprócz mojej propozycji prognozowania z kart która jest dostępna w formularzu – dodałem na końcu tzw. szybką interpretację z rozkładu 3 kart. Dotyczy to konkretnego jednego pytania. Oczywiście czym bardziej będzie szczegółowe tym bardziej szczegółowa jest odpowiedź. Jeżeli zadasz ogólne pytanie – odpowiedź będzie ogólna.

Wiele osób szuka interpretacji na tzw. szybko – w jednym konkretnym pytaniu.  Dlatego dla Was postanowiłem wprowadzić taką interpretację.

 

Gorąco witam Ciebie Dorian. Nie wiem jak to się dzieje, ale to już chyba z dziesiąty raz jak zamawiam interpretację i zawsze mam jakieś konkretne wskazówki. Zaczynam naprawdę wierzyć w te karty. Traktowałem to jako zabawę a tu takie miłe niespodzianki … Dzięki za przekonanie niedowiarka….

Pan Andrzej

Mocny przekaz z energii kart dla Ciebie

Odzyskaj nadzieję

  • Poczuj energię miłości
  • Odzyskaj utracone nadzieje
  • Miej wpływ na przyszłość
  • Poznaj swoich wrogów
  • Odwróć niekorzystny bieg wydarzeń
  • Wykorzystaj energię żywiołów

 

Jak dokonać zamówienia?

  • Wypełnij dokładnie poniższy formularz
  • W zadawanym pytaniu jak możesz opisz dokładnie problem. Czym więcej szczegółów tym dokładniejsza odpowiedź
  • Po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na stronę płatności. Opłać usługę on-line lub zwykłym przelewem bankowym.  Wszystkie dane otrzymasz po wypełnieniu formularza.
  • Jeżeli nie chcesz wypełniać formularza prześlij swoje pytanie na mojego maila – wtedy odpowiem i uzgodnimy szczegóły analizy rozkładu.

Email do mnie – dorian@reinkarnacja.com.pl

Zamów swoją wróżbę już teraz

Pierwsze pytanie jest za darmo – dla nowych klientów (rozkład 3 kart)