Zrealizuj swoje pragnienia

Niedoskonałość jest elementem Twojej siły.

Kristin Cast, Nieposkromiona

Rytuał Ochronny

W tym przypadku rytuał pomaga Cię chronić przed złą energią wysyłaną przez innych ludzi. To swoista bariera chroniąca również przed urokami i klątwami. Nie daj szansy aby zła energia m/in: zazdrości, zawiści czy niechęci wtargnęła w Twoje życie.

Dziękuję za poświęcony czas i pracę którą pan wykonał podczas rytuału. To już mój drugi rytuał u Pana i wiem a nawet mam pewność, że będzie równie skuteczny jak poprzedni. Nigdy nie czułam takiej lekkości i pewności siebie. Serdecznie pozdrawiam…

Pani Barbara

Rytuał Finansowy

Rytuał pozwala na zmianę swojej sytuacji materialnej. Jeżeli jesteś w dołku finansowym lub praca którą wykonujesz nie daje nadziei na godne życie skorzystaj z tego Rytuału. Oczywiście nie działa tak, że zostaniesz milionerem, ale może pomóc w odzyskaniu normalnego stanu posiadania.

Witam Pana. Minęło około 8 tygodni od zakończenia rytuału i powoli widać zmiany. Firma zaczęła wreszcie przynosić zyski a pracownicy dostali godziwą wypłatę. Coś w tym chyba jednak jest…

Pan Zenon

Rytuał Miłosny

Strach przed utratą miłości lub wzmocnienie więzi między Tobą a partnerem. Ten Rytuał wspomaga wasze relacje miłosne. Wzmaga szansę na powrót utraconej miłości lub zachęca partnera do zainteresowania się twoją osobą. To swoisty energetyczny feromon dzięki któremu wasza miłość może być jeszcze większa.

Moje życie wreszcie zmieniło swoje tory. Bartek wrócił po paru tygodniach i do tej pory jesteśmy szczęśliwi. To niesamowite! Naprawdę szczerze dziękuję!To po prostu zadziałało…

Pani Kamila

Rytuał Oczyszczający

Gdy czujesz, że coś jest nie tak – tracisz energię życiową i nie masz siły na pozytywne myślenie a świat widzisz w czarnych barwach prawdopodobnie jesteś oplątany sieciami złej energii. Ta sytuacja powinna być natychmiast zmieniona. Ten Rytuał pozwoli na pozbycie się okowów zwątpienia – oczyszczenie twojej aury ze złej energii i powrót do normalnego radosnego życia.

Drogi Panie. Jestem bardzo wdzięczna za wykonany rytuał. Wreszcie zaświeciło światełko w moim życiu. Powróciła mi chęć do działania i codziennie rano czuję jakby powiew świeżej energii. Uwierzyłam w siebie i jestem asertywna dla wybranych osób.

Pani Julia

Rytuał magiczny to wielka moc przekazana dla Ciebie

Wykorzystaj energię natury i weź sprawy w swoje ręce

Moce zawarte w przyrodzie mogą przyjść Ci z pomocą w wielu ważnych aspektach twojego życia. Pamiętaj aby twoje problemy były rozwiązywane z rozwagą i spokojem a sukces będzie pewniejszy i przyniesie więcej radości. Najważniejszą rzeczą jaką należy pamiętać przy rytuałach magicznych jest dbanie o to, aby nikomu nie zrobić żadnej krzywdy. Prawda jest taka, że wyrządzone zło – powróci do Ciebie z potrójna mocą. Więc zlecejąc wykonanie rytuału magicznego wszystko dobrze przemyśl i bądź pewien, że robisz to tylko z pozytywnych pobudek.

Przy rytuałach opieram się TYLKO na Białej Magii. Zleceń, które mogą wymagać użycia jej ciemnej strony – nie przyjmuję.

Tak więc jeżeli chcesz: poprawić jakość swojego życia, czuć się bardziej bezpiecznie, wzmocnić swoją sytuację finansową czy wskrzesić iskrę miłości w twoim związku – zleć mi wykonanie w pełni profesjonalnego i bezpiecznego rytuału magicznego.

 

Dobry Wieczór.  Ostatnimi poradami i rytuałem dodał mi Pan niesamowitej otuchy co pozwoliło na inne spojrzenia na świat. Teraz wszystko co istotne widzę z perspektywy, która daje mi naprawdę wielką nadzieję na przyszłość. Zostawiłam przeszłość i powoli zapominam… a w oddali widzę już poranek i słońce… Serdecznie dziekuję…

Pani Kasia

Z jakiej energii korzystam?

Energia Mocy Ziemi

Stosuję ją szczególnie w rytuałach poświęconych ochronie oraz oczyszczaniu. Pomaga w ochronie osób narażonych na działanie złych (negatywnych) energii łacznie z klątwami czy złymi urokami. Pozwala oczyścic Twoją aurę i zachować czystość ducha.

Energia Mocy Ognia

Tą energię stosuję przy rytuałach oczyszczających i ochronnych. Jest ona bardzo skuteczna przy tym zastosowaniu. Energia Ognia również doskonale się sprawdza w przypadku rytuałów Wspomagających. Pozwala na dokonanie transformacji oraz zmian pozytywnie wpływających na nasze życie.

Energia Mocy Powietrza

Silna energia pozwalająca na oczyszczenie osobiste jak i naszego otoczenia. Zabezpiecza również przed negatywną energią od osób nam źle życzących. Stosując odpowiednio w rytuale pomaga pozbyć się wszelakich kłopotów i zmartwień.

Energia Mocy Wody

Energia Wody pomaga zniwelować skutki dotykających nas kłopotów i nieszczęść. Jej oczyszczające działanie jest można powiedzieć zbawienne gdy odczuwamy, że „coś na nas czyha i chce doprowadzić do nieszczęścia” . Rytuał pozwala na zablokowanie tych negatywnych działań.

Wykorzystaj moc żywiołów aby twoje życie było lepsze

Rytuały magiczne oparte na żywiołach nas otaczających cechują się szybkością i dużą mocą działania.

Rytuał Miłości

Rytuał stosowany w przypadku gdy chcemy w kimś wzbudzić zainteresowanie lub wzmocnić nasz istniejący związek. Stosowany również gdy czujemy, że nasz partner powoli się od nas odwraca a miłość wygasa.

Rytuał Obfitości i Dostatku

Rytuał dotyczy wszelkich spraw finansowych. Pozwoli nam na zwiększenie stanu posiadania i zapewnienie dostatku. Pozwala również prowadzić godne i dostatnie życie.

Rytuał Wspomagający - odwracający bieg wydarzeń

Jeżeli w pewnym momencie życia masz przeczucie, że coś nie idzie po twojej myśli, że problemy są dziwne i nie maja się ni jak do sytuacji ,że los Ci nie sprzyja  – zastosuj ten Rytuał. Pozwala na  odwrócenie niekorzystnego biegu wydarzeń.

Rytuał Oczyszczający

Jeżeli czujesz, że dociera do ciebie zła energia od ludzi czujących do Ciebie niechęć, zawiść, zazdrość lub zauważysz, że sprawy do tej pory dobrze się układające idą w złym kierunku – możesz przypuszczać iż jesteś w okowach coraz większej złej energii. Zastosuj wtedy Rytuał Oczyszczający. Pozbądź sie całej złen energii o odzyskaj siły życiowe.

Rytuał Ochronny

Rytuały ochronne służą do zapobiegania wpływom złej energii. Jest to specyficzny rytuał, którego robienie ma sens po wykonaniu Rytuału oczyszczającego. Zła energia może nas zaatakować w każdym momencie, więc ustawienie „Tarczy” ochronnej może zapobiec na przyszłość takiemu atakowi.  Wykonanie tego rytuału pozwoli Ci  na uspokojenie duszy i śmiałe – pozytywne spojrzenie w przyszłość.

Indywidualny rytuał

Wielu z Was pyta dlaczego rytuały są takie drogie. Przecież można znaleźć nawet w cenie 50-100 zł. Oczywiście że tak. Jeżeli wierzysz w to, że ktoś za 50 zł poświęci kilka lub kilkanaście godzin na rytuał  a nawet zakupi  akcesoria do tego potrzebne ( czyli z własnej kieszeni dołoży do porady) to oczywiście tam zamawiaj. Jesteś wolnym i świadomym człowiekiem.

Ja niestety nie mam czasu na zabawę. Do każdego rytuału i każdej porady podchodzę indywidualnie i profesjonalnie. Akcesoria stosowane w każdym rytuale są przeznaczone tylko do tego jednego celu. To jest bardzo ważne i może zaważyć na sukcesie całego przedsięwzięcia. 15 letnia praktyka pracy z kartami i ezoteryką wymusza na mnie zachowanie pełnej dbałości o uzyskanie sukcesu i zadowolenia mojego klienta.

 

Serdecznie witam. Bardzo dziękuję za wróżbę. Była pomocna choć niestety trudno się takie rzeczy czyta. Prawda czasami boli. Rytuał już chyba zaczął działać. Powoli się wszystko układa. Jeszcze raz dziękuję za prawdę.

Pani Aleksandra

Kadzidło dla Ciebie

Każdy z Was zamawiający Rytuał otrzyma po jego wykonaniu kadzidło użyte w trakcie jego trwania. Kadzidła sam mieszam z ziół dających pozytywną energię w danym zleceniu. W czasie gdy energia z rytuału dzień po dniu wnika do Twojego życia możesz wzmocnić jej działanie właśnie przez palenie kadzidła w swoim otoczeniu.

Rytuał Miłości

Dla wszystkich którzy mają poważne problemy miłosne. Strach przed utratą miłości lub wzmocnienie więzi między Tobą a partnerem. Ten Rytuał wspomaga wasze relacje miłosne. Wzmaga szansę na powrót utraconej miłości lub zachęca partnera do zainteresowania się twoją osobą. To swoisty energetyczny feromon dzięki któremu wasza miłość może być jeszcze większa.

250,00 zł

Szczegóły:

Kilka słów jak wykonuję Rytuały Magiczne. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju rytuał jest potrzebny do wykonania usługi. Tutaj mam szerokie spektrum działania, jednak mam z góry ustalone zasady. W swojej praktyce zawsze je przestrzegam co dalej przekłada się na pozytywne działanie dla danej osoby. Czas wykonania rytuału może potrwać od 48 godzin nawet do tygodnia. Wpływa na to wiele czynników.

O czasie wykonania rytuału zostaniesz oczywiście poinformowany.

Jeżeli zaś chodzi o działanie – tutaj czas jest pojęciem względnym a efekty możesz zauważyć w kilkanaście godzin lub nawet po 8 tygodniach. Czasami zdarza się – czego inni nie mówią – że po wykonanym rytuale wystąpią nieoczekiwanie zdarzenia, które w niektórych przypadkach sprawiają iż nasza praca z energią nie przyniesie żadnego efektu. Jednak są to przypadki rzadkie ale jednak występujące. Gdy takie zdarzenie nastąpi zawsze staram się pomóc w inny sposób – wykonując rozkłady kart na daną okoliczność.

Rytuał Obfitości i Dostatku

Przecież sfera materialna w Twoim życiu też jest ważna. Rytuał pozwala na zmianę twojej sytuacji materialnej. Jeżeli jesteś w dołku finansowym lub praca którą wykonujesz nie daje nadziei na godne życie skorzystaj z tego Rytuału. Oczywiście nie działa tak, że zostaniesz milionerem, ale może pomóc w odzyskaniu normalnego stanu posiadania. 

300,00 zł

Szczegóły:

Kilka słów jak wykonuję Rytuały Magiczne. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju rytuał jest potrzebny do wykonania usługi. Tutaj mam szerokie spektrum działania, jednak mam z góry ustalone zasady.  W swojej praktyce zawsze je przestrzegam co dalej przekłada się na pozytywne działanie dla danej osoby. Czas wykonania rytuału może potrwać od 48 godzin nawet do tygodnia. Wpływa na to wiele czynników.

O czasie wykonania rytuału zostaniesz oczywiście poinformowany.

Jeżeli zaś chodzi o działanie – tutaj czas jest pojęciem względnym a efekty możesz zauważyć w kilkanaście godzin lub nawet po 8 tygodniach. Czasami zdarza się – czego inni nie mówią – że po wykonanym rytuale wystąpią nieoczekiwanie zdarzenia, które w niektórych przypadkach sprawiają iż nasza praca z energią nie przyniesie żadnego efektu. Jednak są to przypadki rzadkie ale jednak występujące. Gdy takie zdarzenie nastąpi zawsze staram się pomóc w inny sposób – wykonując rozkłady kart na daną okoliczność.

Rytuał odwracający bieg wydarzeń

Jeżeli widzisz, że droga się kończy a potem jest tylko przepaść… to znak, że negatywna energia opanowała Twoja aurę. Gdy sprawy, które do tej pory toczyły się normalnie a teraz wszystko się wywraca do góry nogami – nie możesz dłużej czekać. Zastosuję dla Ciebie Rytuał odwracający bieg wydarzeń. Pomoże zmienić negatywne tendencje a twoje życie wkroczy na odpowiednią drogę.

250,00 zł

Szczegóły

aKilka słów jak wykonuję Rytuały Magiczne. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju rytuał jest potrzebny do wykonania usługi. Tutaj mam szerokie spektrum działania, jednak mam z góry ustalone zasady.  W swojej praktyce zawsze je przestrzegam co dalej przekłada się na pozytywne działanie dla danej osoby. Czas wykonania rytuału może potrwać od 48 godzin nawet do tygodnia. Wpływa na to wiele czynników.

O czasie wykonania rytuału zostaniesz oczywiście poinformowany.

Jeżeli zaś chodzi o działanie – tutaj czas jest pojęciem względnym a efekty możesz zauważyć w kilkanaście godzin lub nawet po 8 tygodniach. Czasami zdarza się – czego inni nie mówią – że po wykonanym rytuale wystąpią nieoczekiwanie zdarzenia, które w niektórych przypadkach sprawiają iż nasza praca z energią nie przyniesie żadnego efektu. Jednak są to przypadki rzadkie ale jednak występujące. Gdy takie zdarzenie nastąpi zawsze staram się pomóc w inny sposób – wykonując rozkłady kart na daną okoliczność.

Rytuał oczyszczający

Czujesz ciężar niepewności? Nic się nie udaje? Sprawy się ciągle komplikują? Gdy widzisz, że coś jest nie tak – tracisz energię życiową i nie masz siły na pozytywne myślenie a świat widzisz w czarnych barwach prawdopodobnie jesteś oplątany sieciami negatywnej energii.  Ten Rytuał pozwoli na pozbycie się okowów zwątpienia – oczyszczenie twojej aury ze złej energii i powrót do normalnego radosnego życia.

200,00 zł

Szczegóły

Kilka słów jak wykonuję Rytuały Magiczne. Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju rytuał jest potrzebny do wykonania usługi. Tutaj mam szerokie spektrum działania, jednak mam z góry ustalone zasady.  W swojej praktyce zawsze je przestrzegam co dalej przekłada się na pozytywne działanie dla danej osoby. Czas wykonania rytuału może potrwać od 48 godzin nawet do tygodnia. Wpływa na to wiele czynników.

O czasie wykonania rytuału zostaniesz oczywiście poinformowany.

Jeżeli zaś chodzi o działanie – tutaj czas jest pojęciem względnym a efekty możesz zauważyć w kilkanaście godzin lub nawet po 8 tygodniach. Czasami zdarza się – czego inni nie mówią – że po wykonanym rytuale wystąpią nieoczekiwanie zdarzenia, które w niektórych przypadkach sprawiają iż nasza praca z energią nie przyniesie żadnego efektu. Jednak są to przypadki rzadkie ale jednak występujące. Gdy takie zdarzenie nastąpi zawsze staram się pomóc w inny sposób – wykonując rozkłady kart na daną okoliczność.

Rytuał ochronny

Nie pozwól aby negatywna energia wpływała na twoje życie. W tym przypadku rytuał pomaga Cię chronić przed złą energią wysyłaną przez innych ludzi. To swoista bariera chroniąca również przed urokami i klątwami. Nie daj szansy aby zła energia m/in: zazdrości, zawiści czy niechęci niszczyła całe dobro w twoim otoczeniu. Rytuał działa jak tarcza ochronna nie przepuszczając złej energii.

200,00 zł

Szczegóły

aailka słów jak wykonuję Rytuały Magiczne. Wszystkjo zależy od tego jakiego rodzaju rytuał jest potrzebny do wykonania usługi. Tutaj mam szerokie spektrum działania, jednak mam z góry ustalone zasady.  W swojej praktyce zawsze je przestrzegam co dalej przekłada się na pozytywne działanie dla danej osoby. Czas wykonania rytuału może potrwać od 48 godzin nawet do tygodnia. Wpływa na to wiele czynników.

O czasie wykonania rytuału zostaniesz oczywiście poinformowany.

Jeżeli zaś chodzi o działanie – tutaj czas jest pojęciem względnym a efekty możesz zauważyć w kilkanaście godzin lub nawet po 8 tygodniach. Czasami zdarza się – czego inni nie mówią – że po wykonanym rytuale wystąpią nieoczekiwanie zdarzenia, które w niektórych przypadkach sprawiają iż nasza praca z energią nie przyniesie żadnego efektu. Jednak są to przypadki rzadkie ale jednak występujące. Gdy takie zdarzenie nastąpi zawsze staram się pomóc w inny sposób – wykonując rozkłady kart na daną okoliczność.

Wybierz odpowiadający Tobie Rytuał

Dokładnie opisz zaistniały problem. Tylko szczegółowe poznanie tych informacji może dać nadzieję na pozytywne działanie Rytuału.

Po wysłaniu formularza zostaniesz przeniesiony do strony z płatnościami. Możesz zapłacić płatnością on-line lub zwykłym przelewem bankowym